Licensed to National Scholastic Sports Fdn OfficeUse
                                        HY-TEK's Meet Manager 2/6/2018 04:58 PM
                2018 Dunamis Super Meet - 2/8/2018 to 2/11/2018                
                           Lake Point Sports Complex                           
                               Performance List                                
 
Event 301  Boys 60 Meter Dash Youth 13-14 (27) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 3:15 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    983 Afolayan, Jordan              04 Boys & Girls, Do            
  2    984 Arnold, Jace                  04 Boys & Girls, Do            
  3    927 Bond, Isaiah                  04 Atl Zoom Ath, Br            
  4    928 Boswell, Jordan               04 Atl Zoom Ath, Br            
  5    900 Boyd, Keyon'Dre               04 300 Track Cl, Au            
  6   1189 Brazley, Donovan              05 New Era Trac, Hi            
  7    944 Brown, Jakobe                 03 Atlanta Spar, Un            
  8   1186 Coleman, Christopher          04 Need 4 Speed                
  9    902 Echols, Robert                05 300 Track Cl, Au            
 10    985 Floyd, Emory                  04 Boys & Girls, Do            
 11    903 Gomez, Manuel                 05 300 Track Cl, Au            
 12   1193 Holman, Nile                  04 New Era Trac, Hi            
 13   1068 Jackson, Jakeem               04 Empire Athle, Ga            
 14   1103 Kormalos, Georgios            04 Jackrabbit T, Su            
 15   1122 McCovery, Langston            04 Lane 4 Track, Ma            
 16   1092 McDonald, Terrence            04 i5 Elite, Glen B            
 17   1180 Moss, Brandon                 05 Moss-Brandon                
 18    908 Nelson, Anthony               05 300 Track Cl, Au            
 19   1277 Perkinson, Daniel             04 Union City R, Un            
 20   1148 Pitts, Jaquavius              04 Lightning Sp, Sn            
 21   1282 Rivers, Kasahn                04 Union City R, Un            
 22   1149 Robinson, Sean                04 Lightning Sp, Sn            
 23   1286 Saulsberry, Kenneth           04 Union City R, Un            
 24   1007 Southern, Mykhi               05 Cobb Pal, Powder            
 25   1150 Turner, Keshun                04 Lightning Sp, Sn            
 26   1095 Venerable, Jayden             04 i5 Elite, Glen B            
 27    911 Walters, Khalif               05 300 Track Cl, Au            
 
Event 302  Girls 60 Meter Dash Youth 13-14 (26) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 3:05 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    982 Afolayan, Jazmine             05 Boys & Girls, Do            
  2   1218 Akins, Taylor                 04 Smyrna Elite, Sm            
  3   1086 Atkins, Kennedy               05 i5 Elite, Glen B            
  4   1128 Battle, Jayla                 05 Legacy Athle, Do            
  5   1087 Bell, Raqayah                 05 i5 Elite, Glen B            
  6   1034 Brown, Ailani                 05 Denver Light, De            
  7   1206 Brown, Kaylyn                 04 Purpose Driv, Ch            
  8   1175 Brown, Zoie                   03 Middle Georg                
  9   1014 Burr, Avery                   05 Creekview Yo, Ca            
 10   1191 Campbell, Morgan              05 New Era Trac, Hi            
 11   1035 Ephrim, Justice               05 Denver Light, De            
 12   1070 Evans, Faith                  05 Evans-Faith-                
 13   1264 Finley, Keyuna                05 Union City R, Un            
 14   1145 Folk, Arianna                 04 Lightning Sp, Sn            
 15   1146 Folks, Briana                 04 Lightning Sp, Sn            
 16   1165 Gibson, Cassidy               05 Mark Trail F, De            
 17   1237 Graziosi, Samiyah             04 The Heat Tra, Ke            
 18   1100 Harris, Sydney                05 Jackrabbit T, Su            
 19    965 Hines, Cynia                  05 Blue Lightni, Co            
 20   1258 Merritt, Tanya                05 Trial By Fir, Na            
 21   1176 Rainey, Paige                 03 Middle Georg                
 22    910 Russell, Nyisa                05 300 Track Cl, Au            
 23   1195 Sangster, Jaydah              05 New Era Trac, Hi            
 24   1094 Sims, Erynn                   04 i5 Elite, Glen B            
 25   1225 Smoak, Sydney                 05 Smyrna Elite, Sm            
 26   1169 Tate, Serena                  05 Mark Trail F, De            
 
Event 303  Boys 200 Meter Dash Youth 13-14 (40) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 7:30 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    983 Afolayan, Jordan              04 Boys & Girls, Do            
  2    984 Arnold, Jace                  04 Boys & Girls, Do            
  3    927 Bond, Isaiah                  04 Atl Zoom Ath, Br            
  4    928 Boswell, Jordan               04 Atl Zoom Ath, Br            
  5    900 Boyd, Keyon'Dre               04 300 Track Cl, Au            
  6   1189 Brazley, Donovan              05 New Era Trac, Hi            
  7   1000 Brooker, DeShawn              05 Cobb Pal, Powder            
  8   1252 Brown, Chane                  04 Trial By Fir, Na            
  9    944 Brown, Jakobe                 03 Atlanta Spar, Un            
 10    958 Cain, Nicolas                 05 Blue Lightni, Co            
 11   1002 Clark, Devin                  05 Cobb Pal, Powder            
 12   1174 Conway, Keleb                 05 Memphis Must, Me            
 13   1017 Cruise, Michael               04 Date Eagles, Sto            
 14    902 Echols, Robert                05 300 Track Cl, Au            
 15   1181 Flake, Joshua                 04 Motor City T, De            
 16    985 Floyd, Emory                  04 Boys & Girls, Do            
 17    903 Gomez, Manuel                 05 300 Track Cl, Au            
 18   1193 Holman, Nile                  04 New Era Trac, Hi            
 19   1068 Jackson, Jakeem               04 Empire Athle, Ga            
 20   1038 James, Khamari                05 Denver Light, De            
 21   1247 Jones, Malachi                04 Titans Track, Sp            
 22   1103 Kormalos, Georgios            04 Jackrabbit T, Su            
 23   1171 Marsh, Jaylen                 05 Marsh-Jaylen                
 24   1003 Marsh, Jaylen                 05 Cobb Pal, Powder            
 25   1122 McCovery, Langston            04 Lane 4 Track, Ma            
 26   1092 McDonald, Terrence            04 i5 Elite, Glen B            
 27   1027 McNair, Jhalil                05 Date Eagles, Sto            
 28   1239 Mitchell, Kevin               05 The Heat Tra, Ke            
 29   1180 Moss, Brandon                 05 Moss-Brandon                
 30    908 Nelson, Anthony               05 300 Track Cl, Au            
 31   1277 Perkinson, Daniel             04 Union City R, Un            
 32   1148 Pitts, Jaquavius              04 Lightning Sp, Sn            
 33   1282 Rivers, Kasahn                04 Union City R, Un            
 34   1149 Robinson, Sean                04 Lightning Sp, Sn            
 35   1286 Saulsberry, Kenneth           04 Union City R, Un            
 36   1007 Southern, Mykhi               05 Cobb Pal, Powder            
 37   1031 Talley, Richard               05 Date Eagles, Sto            
 38   1150 Turner, Keshun                04 Lightning Sp, Sn            
 39   1095 Venerable, Jayden             04 i5 Elite, Glen B            
 40    911 Walters, Khalif               05 300 Track Cl, Au            
 
Event 304  Girls 200 Meter Dash Youth 13-14 (37) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 7:20 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    982 Afolayan, Jazmine             05 Boys & Girls, Do            
  2   1218 Akins, Taylor                 04 Smyrna Elite, Sm            
  3   1086 Atkins, Kennedy               05 i5 Elite, Glen B            
  4   1128 Battle, Jayla                 05 Legacy Athle, Do            
  5   1087 Bell, Raqayah                 05 i5 Elite, Glen B            
  6   1056 Birden, T'Oni                 04 Dynamic Spee, Co            
  7   1064 Booker, Kaniya                04 Empire Athle, Ga            
  8   1034 Brown, Ailani                 05 Denver Light, De            
  9   1175 Brown, Zoie                   03 Middle Georg                
 10   1191 Campbell, Morgan              05 New Era Trac, Hi            
 11   1035 Ephrim, Justice               05 Denver Light, De            
 12   1264 Finley, Keyuna                05 Union City R, Un            
 13   1145 Folk, Arianna                 04 Lightning Sp, Sn            
 14   1146 Folks, Briana                 04 Lightning Sp, Sn            
 15   1208 Forte, Sanai                  05 Purpose Driv, Ch            
 16   1209 Garrett, Akala                05 Purpose Driv, Ch            
 17   1036 Gill, Emillia                 05 Denver Light, De            
 18   1210 Gillespie, Alaya              05 Purpose Driv, Ch            
 19   1046 Grant, Isis                   05 Drive Phase, Fay            
 20   1100 Harris, Sydney                05 Jackrabbit T, Su            
 21   1022 Harvey, Allana                04 Date Eagles, Sto            
 22    965 Hines, Cynia                  05 Blue Lightni, Co            
 23   1182 Mapp, Drelin                  04 Motor City T, De            
 24   1061 McBride, Allyria              04 East Cobb Ch, Ma            
 25   1258 Merritt, Tanya                05 Trial By Fir, Na            
 26   1050 Morris, Dashana               04 Drive Phase, Fay            
 27    910 Russell, Nyisa                05 300 Track Cl, Au            
 28   1195 Sangster, Jaydah              05 New Era Trac, Hi            
 29   1241 Scarangello, Juliette         05 The Heat Tra, Ke            
 30   1152 Simmons, Taylor               03 Lightning Sp                
 31   1094 Sims, Erynn                   04 i5 Elite, Glen B            
 32   1177 Smith, Nyla                   03 Middle Georg                
 33   1225 Smoak, Sydney                 05 Smyrna Elite, Sm            
 34   1169 Tate, Serena                  05 Mark Trail F, De            
 35   1108 Taylor, Dayla                 05 Jackrabbit T, Su            
 36    940 Tyler-Thompson, Rasunek       04 Atl Zoom Ath, Br            
 37   1184 Vines, Chloe                  04 Motor City T, De            
 
Event 305  Boys 400 Meter Dash Youth 13-14 (40)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:10 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    983 Afolayan, Jordan              04 Boys & Girls, Do            
  2    984 Arnold, Jace                  04 Boys & Girls, Do            
  3    900 Boyd, Keyon'Dre               04 300 Track Cl, Au            
  4   1189 Brazley, Donovan              05 New Era Trac, Hi            
  5   1190 Brazley Jr, Dante             03 New Era Trac, Hi            
  6   1000 Brooker, DeShawn              05 Cobb Pal, Powder            
  7   1252 Brown, Chane                  04 Trial By Fir, Na            
  8    990 Brown, Saxon                  04 Brown-Saxon-                
  9    958 Cain, Nicolas                 05 Blue Lightni, Co            
 10   1002 Clark, Devin                  05 Cobb Pal, Powder            
 11   1174 Conway, Keleb                 05 Memphis Must, Me            
 12   1017 Cruise, Michael               04 Date Eagles, Sto            
 13   1219 Davis, Amari                  04 Smyrna Elite, Sm            
 14    902 Echols, Robert                05 300 Track Cl, Au            
 15   1181 Flake, Joshua                 04 Motor City T, De            
 16    985 Floyd, Emory                  04 Boys & Girls, Do            
 17   1192 Garrison, Benjamin            05 New Era Trac, Hi            
 18    903 Gomez, Manuel                 05 300 Track Cl, Au            
 19   1238 Holder, Roman                 04 The Heat Tra, Ke            
 20   1193 Holman, Nile                  04 New Era Trac, Hi            
 21   1068 Jackson, Jakeem               04 Empire Athle, Ga            
 22   1038 James, Khamari                05 Denver Light, De            
 23   1247 Jones, Malachi                04 Titans Track, Sp            
 24   1113 Kajale, Swami                 04 Kajale-Swami                
 25   1103 Kormalos, Georgios            04 Jackrabbit T, Su            
 26   1003 Marsh, Jaylen                 05 Cobb Pal, Powder            
 27   1171 Marsh, Jaylen                 05 Marsh-Jaylen                
 28   1092 McDonald, Terrence            04 i5 Elite, Glen B            
 29   1028 McNair, Robert                04 Date Eagles, Sto            
 30   1239 Mitchell, Kevin               05 The Heat Tra, Ke            
 31    908 Nelson, Anthony               05 300 Track Cl, Au            
 32   1277 Perkinson, Daniel             04 Union City R, Un            
 33   1148 Pitts, Jaquavius              04 Lightning Sp, Sn            
 34   1282 Rivers, Kasahn                04 Union City R, Un            
 35   1286 Saulsberry, Kenneth           04 Union City R, Un            
 36   1054 Smith, Isaiah                 05 Drive Phase, Fay            
 37   1007 Southern, Mykhi               05 Cobb Pal, Powder            
 38   1031 Talley, Richard               05 Date Eagles, Sto            
 39   1095 Venerable, Jayden             04 i5 Elite, Glen B            
 40    911 Walters, Khalif               05 300 Track Cl, Au            
 
Event 306  Girls 400 Meter Dash Youth 13-14 (32)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    982 Afolayan, Jazmine             05 Boys & Girls, Do            
  2   1086 Atkins, Kennedy               05 i5 Elite, Glen B            
  3   1087 Bell, Raqayah                 05 i5 Elite, Glen B            
  4   1056 Birden, T'Oni                 04 Dynamic Spee, Co            
  5   1064 Booker, Kaniya                04 Empire Athle, Ga            
  6   1034 Brown, Ailani                 05 Denver Light, De            
  7   1191 Campbell, Morgan              05 New Era Trac, Hi            
  8   1035 Ephrim, Justice               05 Denver Light, De            
  9   1264 Finley, Keyuna                05 Union City R, Un            
 10   1164 Fung Chung, Brooke            05 Mark Trail F, De            
 11   1036 Gill, Emillia                 05 Denver Light, De            
 12   1046 Grant, Isis                   05 Drive Phase, Fay            
 13   1237 Graziosi, Samiyah             04 The Heat Tra, Ke            
 14   1022 Harvey, Allana                04 Date Eagles, Sto            
 15   1182 Mapp, Drelin                  04 Motor City T, De            
 16   1061 McBride, Allyria              04 East Cobb Ch, Ma            
 17   1258 Merritt, Tanya                05 Trial By Fir, Na            
 18   1183 Miles, Emon                   04 Motor City T, De            
 19   1240 Moore, Brighton               05 The Heat Tra, Ke            
 20   1050 Morris, Dashana               04 Drive Phase, Fay            
 21   1123 Myers, Kennedy                05 Lane 4 Track, Ma            
 22    910 Russell, Nyisa                05 300 Track Cl, Au            
 23   1195 Sangster, Jaydah              05 New Era Trac, Hi            
 24   1241 Scarangello, Juliette         05 The Heat Tra, Ke            
 25   1152 Simmons, Taylor               03 Lightning Sp                
 26   1094 Sims, Erynn                   04 i5 Elite, Glen B            
 27   1177 Smith, Nyla                   03 Middle Georg                
 28   1169 Tate, Serena                  05 Mark Trail F, De            
 29   1108 Taylor, Dayla                 05 Jackrabbit T, Su            
 30   1184 Vines, Chloe                  04 Motor City T, De            
 31   1185 Williams, Makayla             04 Motor City T, De            
 32   1033 Wimbery, Ameena               05 Date Eagles, Sto            
 
Event 307  Boys 800 Meter Run Youth 13-14 (20)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 5:10 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1189 Brazley, Donovan              05 New Era Trac, Hi            
  2   1190 Brazley Jr, Dante             03 New Era Trac, Hi            
  3   1000 Brooker, DeShawn              05 Cobb Pal, Powder            
  4    990 Brown, Saxon                  04 Brown-Saxon-                
  5    994 Chappell, Kameron             05 Chappell-Kam                
  6    995 Chappell, McKinley            04 Chappell-McK                
  7   1002 Clark, Devin                  05 Cobb Pal, Powder            
  8   1186 Coleman, Christopher          04 Need 4 Speed                
  9   1174 Conway, Keleb                 05 Memphis Must, Me            
 10   1075 Galbreath, Quavion            05 Galbreath-Qu                
 11   1192 Garrison, Benjamin            05 New Era Trac, Hi            
 12   1238 Holder, Roman                 04 The Heat Tra, Ke            
 13   1247 Jones, Malachi                04 Titans Track, Sp            
 14   1113 Kajale, Swami                 04 Kajale-Swami                
 15   1171 Marsh, Jaylen                 05 Marsh-Jaylen                
 16   1003 Marsh, Jaylen                 05 Cobb Pal, Powder            
 17   1198 Newman, William               05 Newman-Willi                
 18   1136 Sleight, Joshua               05 Legacy Athle, Do            
 19   1054 Smith, Isaiah                 05 Drive Phase, Fay            
 20   1234 Thayer, Andrew                04 Thayer-Andre                
 
Event 308  Girls 800 Meter Run Youth 13-14 (10)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 5:00 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1164 Fung Chung, Brooke            05 Mark Trail F, De            
  2   1183 Miles, Emon                   04 Motor City T, De            
  3   1240 Moore, Brighton               05 The Heat Tra, Ke            
  4   1050 Morris, Dashana               04 Drive Phase, Fay            
  5   1123 Myers, Kennedy                05 Lane 4 Track, Ma            
  6   1152 Simmons, Taylor               03 Lightning Sp                
  7   1235 Thayer, Danielle              04 Thayer-Danie                
  8    974 Vevang, Veronica              05 Blue Lightni, Co            
  9   1185 Williams, Makayla             04 Motor City T, De            
 10   1033 Wimbery, Ameena               05 Date Eagles, Sto            
 
Event 309  Boys 1500 Meter Run Youth 13-14 (12)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:05 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    925 Bilderback, Clark             05 Alpha Crush, Ros            
  2    990 Brown, Saxon                  04 Brown-Saxon-                
  3    994 Chappell, Kameron             05 Chappell-Kam                
  4    995 Chappell, McKinley            04 Chappell-McK                
  5   1160 Fortenberry, Jared            04 Marietta Tra, ke            
  6   1075 Galbreath, Quavion            05 Galbreath-Qu                
  7   1154 Lockhart, George              04 Lockhart-Geo                
  8   1198 Newman, William               05 Newman-Willi                
  9   1199 Owens, Evan                   05 Owens-Evan-U                
 10   1136 Sleight, Joshua               05 Legacy Athle, Do            
 11   1054 Smith, Isaiah                 05 Drive Phase, Fay            
 12   1234 Thayer, Andrew                04 Thayer-Andre                
 
Event 310  Girls 1500 Meter Run Youth 13-14 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:50 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    980 Boatner, Erica                04 Boatner-Eric                
  2    981 Bowles, Marlee                04 Bowles-Marle                
  3   1158 Comsudes, Gabrielle           05 Marietta Tra                
  4   1071 Evans, Rylee                  04 Evans-Rylee-                
  5   1115 Kish, Ilona                   04 Kish-Ilona-U                
  6   1240 Moore, Brighton               05 The Heat Tra, Ke            
  7   1235 Thayer, Danielle              04 Thayer-Danie                
  8    974 Vevang, Veronica              05 Blue Lightni, Co            
 
Event 315  Boys 60 Meter Hurdles Youth 13-14 (5) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:00 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1186 Coleman, Christopher          04 Need 4 Speed                
  2   1219 Davis, Amari                  04 Smyrna Elite, Sm            
  3   1238 Holder, Roman                 04 The Heat Tra, Ke            
  4   1038 James, Khamari                05 Denver Light, De            
  5   1239 Mitchell, Kevin               05 The Heat Tra, Ke            
 
Event 316  Girls 60 Meter Hurdles Youth 13-14 (5) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 1:55 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1209 Garrett, Akala                05 Purpose Driv, Ch            
  2   1237 Graziosi, Samiyah             04 The Heat Tra, Ke            
  3    936 Harmon, Jasmine               04 Atl Zoom Ath, Br            
  4   1241 Scarangello, Juliette         05 The Heat Tra, Ke            
  5    940 Tyler-Thompson, Rasunek       04 Atl Zoom Ath, Br            
 
Event 317  Boys 4x200 Meter Relay Youth 13-14 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:30 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Cobb Pal                                                     
     1) #1007 Southern, Mykhi 05        2) #1000 Brooker, DeShawn 05      
     3) #1003 Marsh, Jaylen 05          4) #1002 Clark, Devin 05          
 
Event 318  Girls 4x200 Meter Relay Youth 13-14 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:20 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Motor City Track                                             
     1) #1184 Vines, Chloe 04           2) #1185 Williams, Makayla 04     
     3) #1182 Mapp, Drelin 04           4) #1183 Miles, Emon 04           
  2  Purpose Driven NC Elite Trac                                 
     1) #1206 Brown, Kaylyn 04          2) #1209 Garrett, Akala 05        
     3) #1210 Gillespie, Alaya 05       4) #1208 Forte, Sanai 05          
 
Event 331  Boys High Jump Youth 13-14 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1180 Moss, Brandon                 05 Moss-Brandon                
 
Event 332  Girls High Jump Youth 13-14 (7)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1086 Atkins, Kennedy               05 i5 Elite, Glen B            
  2   1087 Bell, Raqayah                 05 i5 Elite, Glen B            
  3   1164 Fung Chung, Brooke            05 Mark Trail F, De            
  4   1165 Gibson, Cassidy               05 Mark Trail F, De            
  5   1061 McBride, Allyria              04 East Cobb Ch, Ma            
  6    910 Russell, Nyisa                05 300 Track Cl, Au            
  7   1114 Taylor, Kira                  05 Kennworth Tr, Ke            
 
Event 333  Boys Pole Vault Youth 13-14 (3)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1072 Faulkner, Dylan               04 Faulkner-Dyl                
  2   1157 Mallard, Ian                  03 Mallard-Ian-                
  3   1204 Neal, Quinn                   04 Pole Vault A                
 
Event 334  Girls Pole Vault Youth 13-14 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    999 Clark, Olivia                 04 Clark-Olivia                
  2    953 Schreiber, Holly              04 Axis Athleti, Fr            
 
Event 335  Boys Long Jump Youth 13-14 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:30 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1038 James, Khamari                05 Denver Light, De            
 
Event 336  Girls Long Jump Youth 13-14 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:30 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1128 Battle, Jayla                 05 Legacy Athle, Do            
  2   1056 Birden, T'Oni                 04 Dynamic Spee, Co            
  3   1035 Ephrim, Justice               05 Denver Light, De            
  4   1208 Forte, Sanai                  05 Purpose Driv, Ch            
  5   1164 Fung Chung, Brooke            05 Mark Trail F, De            
  6   1165 Gibson, Cassidy               05 Mark Trail F, De            
  7   1210 Gillespie, Alaya              05 Purpose Driv, Ch            
  8    910 Russell, Nyisa                05 300 Track Cl, Au            
 
Event 339  Boys Shot Put Youth 13-14 (6)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1252 Brown, Chane                  04 Trial By Fir, Na            
  2   1201 Chester III, James            05 Peach State, Fay            
  3   1202 Dare, Akinwale                04 Peach State, Fay            
  4   1111 Jackson, Jayden               05 Jackson-Jayd                
  5   1027 McNair, Jhalil                05 Date Eagles, Sto            
  6   1028 McNair, Robert                04 Date Eagles, Sto            
 
Event 340  Girls Shot Put Youth 13-14 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1176 Rainey, Paige                 03 Middle Georg                
  2   1084 Rogan, Neely                  05 Hoffa Throws, Wa            
 
Event 401  Boys 60 Meter Dash Youth 11-12 (24) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:55 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    914 Alexander, Roderick           06 Alabama Heat, Bi            
  2   1043 Blankenship, Jaren            06 Drive Phase, Fay            
  3   1260 Bynum, Chane                  06 Union City R, Un            
  4    931 Colbert, Jeremiah             06 Atl Zoom Ath, Br            
  5   1139 Coleman, Jaice                06 Lightning Sp, Sn            
  6   1163 Epps, Arlen                   06 Mark Trail F, De            
  7   1098 Gaffney, Chad                 06 Jackrabbit T, Su            
  8   1037 Gill, Raziel                  06 Denver Light, De            
  9    935 Guy, Dannon                   06 Atl Zoom Ath, Br            
 10    937 Henry, Jaden                  07 Atl Zoom Ath, Br            
 11    966 Hobson, N'Saviur              07 Blue Lightni, Co            
 12   1268 Johnson, Darrius              06 Union City R, Un            
 13   1269 Johnson, Jayden               07 Union City R, Un            
 14    905 Mack, Damiyon                 07 300 Track Cl, Au            
 15   1106 Patterson, Jaiden             06 Jackrabbit T, Su            
 16   1279 Pullins, Darius               07 Union City R, Un            
 17    971 Ragan, Anthony                07 Blue Lightni, Co            
 18   1280 Reynolds, Shomari             07 Union City R, Un            
 19    909 Robertson, Lamarri            07 300 Track Cl, Au            
 20   1032 Trotter, Truth                06 Date Eagles, Sto            
 21   1055 Whatley, Trennedy             07 Drive Phase, Fay            
 22   1042 Wilbon, Kahari                06 Denver Light, De            
 23   1151 Wilburn, Lendon               06 Lightning Sp, Sn            
 24   1291 Williams, Ryan                07 Union City R, Un            
 
Event 402  Girls 60 Meter Dash Youth 11-12 (40) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:45 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    924 Allen, Alexandra              07 Allen-Alexan                
  2    901 Boyd, Kiyah                   06 300 Track Cl, Au            
  3   1008 Boyd, Noelle                  07 College Park, Co            
  4    943 Brown, Camden                 07 Atlanta Spar, Un            
  5   1205 Brown, Gianna                 06 Purpose Driv, Ch            
  6   1065 Brown, Zahmya                 06 Empire Athle, Ga            
  7    915 Bryant, Jada                  06 Alabama Heat, Bi            
  8   1207 Camp, Savonnah                06 Purpose Driv, Ch            
  9    916 Carter, Mykala                06 Alabama Heat, Bi            
 10   1138 Cash, Amber                   06 Lightning Sp, Sn            
 11    917 Christian, Kyndell            06 Alabama Heat, Bi            
 12    932 Conner, Kenyah                06 Atl Zoom Ath, Br            
 13    918 Cooke, Destiny                07 Alabama Heat, Bi            
 14    947 Copeland, Kamryn              06 Atlanta Spar, Un            
 15    959 Crump, Alyssa                 07 Blue Lightni, Co            
 16   1142 Dillard, Amaiya               06 Lightning Sp, Sn            
 17   1044 Gardner, Madison              06 Drive Phase, Fay            
 18   1021 Guinyard, Morgan              06 Date Eagles, Sto            
 19    934 Guy, Dallas                   07 Atl Zoom Ath, Br            
 20   1009 Harvey, Kiana                 07 College Park, Co            
 21   1132 Hodge, Adaejah                06 Legacy Athle, Do            
 22    952 Jefferson, Caylie             06 Atlanta Spar, Un            
 23   1211 Johnson, Janiya               06 Purpose Driv, Ch            
 24   1091 Johnson, Micah                07 i5 Elite, Glen B            
 25   1273 Keys, Kimora                  07 Union City R, Un            
 26   1025 Lewis, Nijah                  06 Date Eagles, Sto            
 27    906 Marshall, Dailyn              07 300 Track Cl, Au            
 28   1057 McFadden, Ryan                06 Dynamic Spee, Co            
 29    907 McMillian, Kayla              07 300 Track Cl, Au            
 30   1005 Parker, Jasmine               07 Cobb Pal, Powder            
 31   1276 Peavy, Khilah                 07 Union City R, Un            
 32   1124 Ray, Jada                     06 Lane 4 Track, Ma            
 33   1284 Ross, Alexis                  06 Union City R, Un            
 34   1285 Ross, Asia                    07 Union City R, Un            
 35   1287 Smith, Miracle                07 Union City R, Un            
 36   1289 Stevens, Ja'Mya               07 Union City R, Un            
 37    975 Walker, Cydney                07 Blue Lightni, Co            
 38   1060 Washington, Halani            06 Dynamic Spee, Co            
 39   1230 Washington, Jordyn            07 Smyrna Elite, Sm            
 40   1197 Williams, Yasmine             06 New Era Trac, Hi            
 
Event 403  Boys 200 Meter Dash Youth 11-12 (33) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 7:10 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    914 Alexander, Roderick           06 Alabama Heat, Bi            
  2   1043 Blankenship, Jaren            06 Drive Phase, Fay            
  3    945 Burch, Cadence                07 Atlanta Spar, Un            
  4   1260 Bynum, Chane                  06 Union City R, Un            
  5    931 Colbert, Jeremiah             06 Atl Zoom Ath, Br            
  6   1139 Coleman, Jaice                06 Lightning Sp, Sn            
  7   1163 Epps, Arlen                   06 Mark Trail F, De            
  8   1098 Gaffney, Chad                 06 Jackrabbit T, Su            
  9   1037 Gill, Raziel                  06 Denver Light, De            
 10    962 Grant, Altaveon               07 Blue Lightni, Co            
 11    935 Guy, Dannon                   06 Atl Zoom Ath, Br            
 12   1116 Harris, Kendric               06 Kmr Athletic, Ro            
 13   1090 Harrod, Averi                 06 i5 Elite, Glen B            
 14    937 Henry, Jaden                  07 Atl Zoom Ath, Br            
 15    966 Hobson, N'Saviur              07 Blue Lightni, Co            
 16   1118 Hunter Jr, Darryl             06 Kmr Athletic, Ro            
 17   1112 Jacobs, Gabriel               07 Jacobs-Gabri                
 18   1268 Johnson, Darrius              06 Union City R, Un            
 19   1269 Johnson, Jayden               07 Union City R, Un            
 20    905 Mack, Damiyon                 07 300 Track Cl, Au            
 21   1004 Mcdowell, Jayvian             06 Cobb Pal, Powder            
 22   1119 Miller, Kendrick              07 Kmr Athletic, Ro            
 23   1106 Patterson, Jaiden             06 Jackrabbit T, Su            
 24   1279 Pullins, Darius               07 Union City R, Un            
 25   1280 Reynolds, Shomari             07 Union City R, Un            
 26    909 Robertson, Lamarri            07 300 Track Cl, Au            
 27   1059 Stallworth, Ahmir             07 Dynamic Spee, Co            
 28    973 Strother, Cole                07 Blue Lightni, Co            
 29   1032 Trotter, Truth                06 Date Eagles, Sto            
 30   1055 Whatley, Trennedy             07 Drive Phase, Fay            
 31   1042 Wilbon, Kahari                06 Denver Light, De            
 32   1151 Wilburn, Lendon               06 Lightning Sp, Sn            
 33   1291 Williams, Ryan                07 Union City R, Un            
 
Event 404  Girls 200 Meter Dash Youth 11-12 (55) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 7:00 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    924 Allen, Alexandra              07 Allen-Alexan                
  2   1085 Atkins, Kassidy               07 i5 Elite, Glen B            
  3    901 Boyd, Kiyah                   06 300 Track Cl, Au            
  4   1001 Brooker, Sade                 07 Cobb Pal, Powder            
  5    943 Brown, Camden                 07 Atlanta Spar, Un            
  6   1065 Brown, Zahmya                 06 Empire Athle, Ga            
  7    915 Bryant, Jada                  06 Alabama Heat, Bi            
  8   1207 Camp, Savonnah                06 Purpose Driv, Ch            
  9    916 Carter, Mykala                06 Alabama Heat, Bi            
 10    929 Carter, Naia                  07 Atl Zoom Ath, Br            
 11   1138 Cash, Amber                   06 Lightning Sp, Sn            
 12    917 Christian, Kyndell            06 Alabama Heat, Bi            
 13    932 Conner, Kenyah                06 Atl Zoom Ath, Br            
 14    918 Cooke, Destiny                07 Alabama Heat, Bi            
 15    996 Cooper, Jada                  06 Chattanooga, Cha            
 16    947 Copeland, Kamryn              06 Atlanta Spar, Un            
 17   1255 Cornelius, Precious           07 Trial By Fir, Na            
 18    959 Crump, Alyssa                 07 Blue Lightni, Co            
 19   1142 Dillard, Amaiya               06 Lightning Sp, Sn            
 20   1044 Gardner, Madison              06 Drive Phase, Fay            
 21    934 Guy, Dallas                   07 Atl Zoom Ath, Br            
 22   1244 Hall, Zenobia                 07 Titans Track, Sp            
 23   1009 Harvey, Kiana                 07 College Park, Co            
 24   1117 Hunter, Sierra                06 Kmr Athletic, Ro            
 25   1023 Issac, Breona                 07 Date Eagles, Sto            
 26    968 Jean, Taylor                  07 Blue Lightni, Co            
 27    952 Jefferson, Caylie             06 Atlanta Spar, Un            
 28   1211 Johnson, Janiya               06 Purpose Driv, Ch            
 29   1091 Johnson, Micah                07 i5 Elite, Glen B            
 30   1273 Keys, Kimora                  07 Union City R, Un            
 31   1047 Kutob, Nicole                 06 Drive Phase, Fay            
 32   1161 Lee, Diaman                   06 Marietta Tra, ke            
 33   1025 Lewis, Nijah                  06 Date Eagles, Sto            
 34    906 Marshall, Dailyn              07 300 Track Cl, Au            
 35   1257 Martinez, Alexa               07 Trial By Fir, Na            
 36   1057 McFadden, Ryan                06 Dynamic Spee, Co            
 37    907 McMillian, Kayla              07 300 Track Cl, Au            
 38   1214 Menegatti, Bradie             07 Real Trainin, He            
 39   1005 Parker, Jasmine               07 Cobb Pal, Powder            
 40   1276 Peavy, Khilah                 07 Union City R, Un            
 41   1124 Ray, Jada                     06 Lane 4 Track, Ma            
 42   1284 Ross, Alexis                  06 Union City R, Un            
 43   1285 Ross, Asia                    07 Union City R, Un            
 44   1010 Saintvil, Julia               07 College Park, Co            
 45   1093 Sharps, Jasmine               06 i5 Elite, Glen B            
 46   1287 Smith, Miracle                07 Union City R, Un            
 47   1073 Stargell, Kayleigh            06 Full Throttl, at            
 48   1289 Stevens, Ja'Mya               07 Union City R, Un            
 49   1109 Thomas, Arianna               07 Jackrabbit T, Su            
 50    975 Walker, Cydney                07 Blue Lightni, Co            
 51   1060 Washington, Halani            06 Dynamic Spee, Co            
 52   1230 Washington, Jordyn            07 Smyrna Elite, Sm            
 53   1126 Watson, Amina                 07 Lane 4 Track, Ma            
 54   1197 Williams, Yasmine             06 New Era Trac, Hi            
 55    941 Wright, Ronniah               06 Atl Zoom Ath, Br            
 
Event 405  Boys 400 Meter Dash Youth 11-12 (33)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:50 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    914 Alexander, Roderick           06 Alabama Heat, Bi            
  2   1251 Baker, Antwan                 06 Trial By Fir, Na            
  3    942 Boazman, Andrew               06 Atlanta Spar, Un            
  4    945 Burch, Cadence                07 Atlanta Spar, Un            
  5   1260 Bynum, Chane                  06 Union City R, Un            
  6    957 Cain, Joshua                  07 Blue Lightni, Co            
  7    960 Davis, Judah                  06 Blue Lightni, Co            
  8   1163 Epps, Arlen                   06 Mark Trail F, De            
  9    962 Grant, Altaveon               07 Blue Lightni, Co            
 10   1116 Harris, Kendric               06 Kmr Athletic, Ro            
 11   1090 Harrod, Averi                 06 i5 Elite, Glen B            
 12   1118 Hunter Jr, Darryl             06 Kmr Athletic, Ro            
 13   1112 Jacobs, Gabriel               07 Jacobs-Gabri                
 14   1268 Johnson, Darrius              06 Union City R, Un            
 15   1269 Johnson, Jayden               07 Union City R, Un            
 16   1270 Kelly, Andre                  06 Union City R, Un            
 17   1040 Luna, Kai                     06 Denver Light, De            
 18    905 Mack, Damiyon                 07 300 Track Cl, Au            
 19   1295 Mays, Julian                     Drive Phase                 
 20   1004 Mcdowell, Jayvian             06 Cobb Pal, Powder            
 21   1119 Miller, Kendrick              07 Kmr Athletic, Ro            
 22   1200 Parker, Will                  07 Parker-Will-                
 23   1279 Pullins, Darius               07 Union City R, Un            
 24   1052 Redding, Zion                 06 Drive Phase, Fay            
 25   1280 Reynolds, Shomari             07 Union City R, Un            
 26    909 Robertson, Lamarri            07 300 Track Cl, Au            
 27   1059 Stallworth, Ahmir             07 Dynamic Spee, Co            
 28    973 Strother, Cole                07 Blue Lightni, Co            
 29   1055 Whatley, Trennedy             07 Drive Phase, Fay            
 30    977 Whidbee, Jayden               07 Blue Lightni, Co            
 31   1042 Wilbon, Kahari                06 Denver Light, De            
 32   1232 Wilkinson, Jeremiah           06 Smyrna Elite, Sm            
 33   1291 Williams, Ryan                07 Union City R, Un            
 
Event 406  Girls 400 Meter Dash Youth 11-12 (57)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:40 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    924 Allen, Alexandra              07 Allen-Alexan                
  2   1129 Blacknall, Chloe              06 Legacy Athle, Do            
  3    901 Boyd, Kiyah                   06 300 Track Cl, Au            
  4   1008 Boyd, Noelle                  07 College Park, Co            
  5    988 Bray, Jordon                  06 Bray-Jordon-                
  6   1001 Brooker, Sade                 07 Cobb Pal, Powder            
  7    915 Bryant, Jada                  06 Alabama Heat, Bi            
  8   1207 Camp, Savonnah                06 Purpose Driv, Ch            
  9    916 Carter, Mykala                06 Alabama Heat, Bi            
 10    929 Carter, Naia                  07 Atl Zoom Ath, Br            
 11    917 Christian, Kyndell            06 Alabama Heat, Bi            
 12    932 Conner, Kenyah                06 Atl Zoom Ath, Br            
 13    918 Cooke, Destiny                07 Alabama Heat, Bi            
 14    996 Cooper, Jada                  06 Chattanooga, Cha            
 15    947 Copeland, Kamryn              06 Atlanta Spar, Un            
 16   1013 Copeland, Kirah               06 Copeland-Kir                
 17   1255 Cornelius, Precious           07 Trial By Fir, Na            
 18   1142 Dillard, Amaiya               06 Lightning Sp, Sn            
 19   1044 Gardner, Madison              06 Drive Phase, Fay            
 20   1244 Hall, Zenobia                 07 Titans Track, Sp            
 21   1009 Harvey, Kiana                 07 College Park, Co            
 22   1132 Hodge, Adaejah                06 Legacy Athle, Do            
 23   1117 Hunter, Sierra                06 Kmr Athletic, Ro            
 24   1023 Issac, Breona                 07 Date Eagles, Sto            
 25    968 Jean, Taylor                  07 Blue Lightni, Co            
 26    952 Jefferson, Caylie             06 Atlanta Spar, Un            
 27   1211 Johnson, Janiya               06 Purpose Driv, Ch            
 28   1091 Johnson, Micah                07 i5 Elite, Glen B            
 29   1101 Jones, Janai                  06 Jackrabbit T, Su            
 30   1273 Keys, Kimora                  07 Union City R, Un            
 31   1047 Kutob, Nicole                 06 Drive Phase, Fay            
 32   1024 Leach, Kennedy                06 Date Eagles, Sto            
 33   1248 Littlejohn, MacKenzie         07 Titans Track, Sp            
 34    993 Lowe, Tyler                   06 Celerity Tra, Al            
 35   1156 Lowe, Tyler                   06 Lowe-Tyler-U, Al            
 36   1041 Maina, Leah                   07 Denver Light, De            
 37    906 Marshall, Dailyn              07 300 Track Cl, Au            
 38   1257 Martinez, Alexa               07 Trial By Fir, Na            
 39    907 McMillian, Kayla              07 300 Track Cl, Au            
 40   1259 Montgomery, Alaysia           07 Trial By Fir, Na            
 41   1005 Parker, Jasmine               07 Cobb Pal, Powder            
 42   1276 Peavy, Khilah                 07 Union City R, Un            
 43   1124 Ray, Jada                     06 Lane 4 Track, Ma            
 44   1284 Ross, Alexis                  06 Union City R, Un            
 45   1285 Ross, Asia                    07 Union City R, Un            
 46   1125 Ryans, Mila                   07 Lane 4 Track, Ma            
 47   1058 Sadler, Tori                  06 Dynamic Spee, Co            
 48   1010 Saintvil, Julia               07 College Park, Co            
 49   1093 Sharps, Jasmine               06 i5 Elite, Glen B            
 50   1224 Smith, Grace                  06 Smyrna Elite, Sm            
 51   1287 Smith, Miracle                07 Union City R, Un            
 52   1073 Stargell, Kayleigh            06 Full Throttl, at            
 53   1289 Stevens, Ja'Mya               07 Union City R, Un            
 54   1109 Thomas, Arianna               07 Jackrabbit T, Su            
 55   1249 Valladares, Melany            07 Titans Track, Sp            
 56   1126 Watson, Amina                 07 Lane 4 Track, Ma            
 57   1197 Williams, Yasmine             06 New Era Trac, Hi            
 
Event 407  Boys 800 Meter Run Youth 11-12 (20)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 4:50 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1127 Andrade Jr., Alcidez          06 Legacy Athle, Do            
  2   1251 Baker, Antwan                 06 Trial By Fir, Na            
  3    942 Boazman, Andrew               06 Atlanta Spar, Un            
  4   1260 Bynum, Chane                  06 Union City R, Un            
  5    957 Cain, Joshua                  07 Blue Lightni, Co            
  6   1131 Curtis, Chase                 06 Legacy Athle, Do            
  7    960 Davis, Judah                  06 Blue Lightni, Co            
  8   1019 Edwards, John                 06 Date Eagles, Sto            
  9    949 Glenn, Pharoah                07 Atlanta Spar, Un            
 10    986 Guillaume, Aaron              06 Boys & Girls, Do            
 11   1116 Harris, Kendric               06 Kmr Athletic, Ro            
 12   1090 Harrod, Averi                 06 i5 Elite, Glen B            
 13    967 Hudson, Colin                 07 Blue Lightni, Co            
 14   1118 Hunter Jr, Darryl             06 Kmr Athletic, Ro            
 15   1270 Kelly, Andre                  06 Union City R, Un            
 16   1040 Luna, Kai                     06 Denver Light, De            
 17   1295 Mays, Julian                     Drive Phase                 
 18   1004 Mcdowell, Jayvian             06 Cobb Pal, Powder            
 19   1119 Miller, Kendrick              07 Kmr Athletic, Ro            
 20    972 Rodgers, Donovan              06 Blue Lightni, Co            
 
Event 408  Girls 800 Meter Run Youth 11-12 (23)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 4:40 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    988 Bray, Jordon                  06 Bray-Jordon-                
  2   1001 Brooker, Sade                 07 Cobb Pal, Powder            
  3    932 Conner, Kenyah                06 Atl Zoom Ath, Br            
  4    996 Cooper, Jada                  06 Chattanooga, Cha            
  5   1097 Curtis, Kamoree               07 Jackrabbit T, Su            
  6    933 Edwards, Makaylah             06 Atl Zoom Ath, Br            
  7   1244 Hall, Zenobia                 07 Titans Track, Sp            
  8   1117 Hunter, Sierra                06 Kmr Athletic, Ro            
  9   1023 Issac, Breona                 07 Date Eagles, Sto            
 10   1101 Jones, Janai                  06 Jackrabbit T, Su            
 11   1047 Kutob, Nicole                 06 Drive Phase, Fay            
 12   1248 Littlejohn, MacKenzie         07 Titans Track, Sp            
 13    993 Lowe, Tyler                   06 Celerity Tra, Al            
 14   1156 Lowe, Tyler                   06 Lowe-Tyler-U, Al            
 15   1041 Maina, Leah                   07 Denver Light, De            
 16   1257 Martinez, Alexa               07 Trial By Fir, Na            
 17   1259 Montgomery, Alaysia           07 Trial By Fir, Na            
 18   1178 Moses, Camille                07 Moses-Camill                
 19   1125 Ryans, Mila                   07 Lane 4 Track, Ma            
 20   1010 Saintvil, Julia               07 College Park, Co            
 21   1093 Sharps, Jasmine               06 i5 Elite, Glen B            
 22   1109 Thomas, Arianna               07 Jackrabbit T, Su            
 23   1249 Valladares, Melany            07 Titans Track, Sp            
 
Event 409  Boys 1500 Meter Run Youth 11-12 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:35 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1251 Baker, Antwan                 06 Trial By Fir, Na            
  2   1019 Edwards, John                 06 Date Eagles, Sto            
  3    949 Glenn, Pharoah                07 Atlanta Spar, Un            
  4    986 Guillaume, Aaron              06 Boys & Girls, Do            
  5    967 Hudson, Colin                 07 Blue Lightni, Co            
  6   1040 Luna, Kai                     06 Denver Light, De            
  7   1200 Parker, Will                  07 Parker-Will-                
  8    972 Rodgers, Donovan              06 Blue Lightni, Co            
 
Event 410  Girls 1500 Meter Run Youth 11-12 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:20 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    954 Berry, Olivia                 06 Berry-Olivia                
  2   1097 Curtis, Kamoree               07 Jackrabbit T, Su            
  3    933 Edwards, Makaylah             06 Atl Zoom Ath, Br            
  4   1248 Littlejohn, MacKenzie         07 Titans Track, Sp            
  5   1156 Lowe, Tyler                   06 Lowe-Tyler-U, Al            
  6    993 Lowe, Tyler                   06 Celerity Tra, Al            
  7   1178 Moses, Camille                07 Moses-Camill                
  8    926 Schlaupitz, Brynn             07 Alpha Crush, Ros            
 
Event 415  Boys 60 Meter Hurdles Youth 11-12 (1) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 1:50 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1232 Wilkinson, Jeremiah           06 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 416  Girls 60 Meter Hurdles Youth 11-12 (5) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 1:45 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1044 Gardner, Madison              06 Drive Phase, Fay            
  2   1224 Smith, Grace                  06 Smyrna Elite, Sm            
  3   1073 Stargell, Kayleigh            06 Full Throttl, at            
  4   1294 Williams, Chelsi              06 Williams-Che                
  5    941 Wright, Ronniah               06 Atl Zoom Ath, Br            
 
Event 417  Boys 4x200 Meter Relay Youth 11-12 (3)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:10 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Blue Lightning Track Club                                    
     1) #966 Hobson, N'Saviur 07        2) #977 Whidbee, Jayden 07        
     3) #973 Strother, Cole 07          4) #962 Grant, Altaveon 07        
     5) #971 Ragan, Anthony 07          6)                                
  2  Drive Phase Inc.                                             
     1) #1043 Blankenship, Jaren 06     2) #1052 Redding, Zion 06         
     3) #1053 Richardson, Corey 06      4) #1055 Whatley, Trennedy 07     
  3  Union City Running Eagles                                    
     1) #1268 Johnson, Darrius 06       2) #1269 Johnson, Jayden 07       
     3) #1279 Pullins, Darius 07        4) #1270 Kelly, Andre 06          
     5) #1260 Bynum, Chane 06           6) #1280 Reynolds, Shomari 07     
 
Event 418  Girls 4x200 Meter Relay Youth 11-12 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 12:00 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Union City Running Eagles                                    
     1) #1273 Keys, Kimora 07           2) #1276 Peavy, Khilah 07         
     3) #1287 Smith, Miracle 07         4) #1289 Stevens, Ja'Mya 07       
     5) #1285 Ross, Asia 07             6)                                
 
Event 431  Boys High Jump Youth 11-12 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:30 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1217 Silva, Khari                  06 Silva-Khari-                
 
Event 432  Girls High Jump Youth 11-12 (10)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:30 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1085 Atkins, Kassidy               07 i5 Elite, Glen B            
  2   1015 Billingsley, Angelina         06 Date Eagles, Sto            
  3    901 Boyd, Kiyah                   06 300 Track Cl, Au            
  4    920 Hill, Teralyn                 06 Alabama Heat, Bi            
  5   1132 Hodge, Adaejah                06 Legacy Athle, Do            
  6   1024 Leach, Kennedy                06 Date Eagles, Sto            
  7   1161 Lee, Diaman                   06 Marietta Tra, ke            
  8    907 McMillian, Kayla              07 300 Track Cl, Au            
  9   1259 Montgomery, Alaysia           07 Trial By Fir, Na            
 10   1294 Williams, Chelsi              06 Williams-Che                
 
Event 435  Boys Long Jump Youth 11-12 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1127 Andrade Jr., Alcidez          06 Legacy Athle, Do            
  2    945 Burch, Cadence                07 Atlanta Spar, Un            
  3    986 Guillaume, Aaron              06 Boys & Girls, Do            
  4    905 Mack, Damiyon                 07 300 Track Cl, Au            
  5   1053 Richardson, Corey             06 Drive Phase, Fay            
  6    909 Robertson, Lamarri            07 300 Track Cl, Au            
  7    977 Whidbee, Jayden               07 Blue Lightni, Co            
  8   1232 Wilkinson, Jeremiah           06 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 436  Girls Long Jump Youth 11-12 (16)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    924 Allen, Alexandra              07 Allen-Alexan                
  2   1085 Atkins, Kassidy               07 i5 Elite, Glen B            
  3   1015 Billingsley, Angelina         06 Date Eagles, Sto            
  4   1129 Blacknall, Chloe              06 Legacy Athle, Do            
  5   1008 Boyd, Noelle                  07 College Park, Co            
  6   1065 Brown, Zahmya                 06 Empire Athle, Ga            
  7   1044 Gardner, Madison              06 Drive Phase, Fay            
  8    920 Hill, Teralyn                 06 Alabama Heat, Bi            
  9   1041 Maina, Leah                   07 Denver Light, De            
 10    906 Marshall, Dailyn              07 300 Track Cl, Au            
 11   1057 McFadden, Ryan                06 Dynamic Spee, Co            
 12    907 McMillian, Kayla              07 300 Track Cl, Au            
 13   1214 Menegatti, Bradie             07 Real Trainin, He            
 14   1224 Smith, Grace                  06 Smyrna Elite, Sm            
 15   1294 Williams, Chelsi              06 Williams-Che                
 16    941 Wright, Ronniah               06 Atl Zoom Ath, Br            
 
Event 439  Boys Shot Put Youth 11-12 (4)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1043 Blankenship, Jaren            06 Drive Phase, Fay            
  2   1020 Guinyard, Michael             06 Date Eagles, Sto            
  3    970 Pepe, Frankie                 06 Blue Lightni, Co            
  4   1217 Silva, Khari                  06 Silva-Khari-                
 
Event 440  Girls Shot Put Youth 11-12 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    955 Block, Alexis                 07 Block-Alexis                
  2   1008 Boyd, Noelle                  07 College Park, Co            
  3   1205 Brown, Gianna                 06 Purpose Driv, Ch            
  4   1016 Brown, Kira                   06 Date Eagles, Sto            
  5   1255 Cornelius, Precious           07 Trial By Fir, Na            
  6   1021 Guinyard, Morgan              06 Date Eagles, Sto            
  7   1203 Valliere, Sandralyn           06 Peach State, Fay            
  8   1060 Washington, Halani            06 Dynamic Spee, Co            
 
Event 501  Boys 60 Meter Dash Youth 9-10 (28) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:35 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1188 Brazley, Devan                09 New Era Trac, Hi            
  2    989 Brooks, Jackson               09 Brooks-Jacks                
  3    946 Burch, Cassius                09 Atlanta Spar, Un            
  4   1253 Burgess, Kristopher           09 Trial By Fir, Na            
  5   1173 Campo, Torrence               09 Memphis Must, Me            
  6   1162 Coleman, Christian            08 Mark Trail F, De            
  7   1012 Copeland, Chandler            08 Copeland-Cha                
  8   1263 Dillard, Amaree'              09 Union City R, Un            
  9   1045 Gardner, Noah                 09 Drive Phase, Fay            
 10    904 Green, Nisere                 08 300 Track Cl, Au            
 11    950 Harris, Bryson                09 Atlanta Spar, Un            
 12    951 Jefferson, Carson             08 Atlanta Spar, Un            
 13   1272 Keys, Jaden                   09 Union City R, Un            
 14   1275 Langford Jr., Cedric          08 Union City R, Un            
 15   1133 Lee, Emmanuel                 08 Legacy Athle, Do            
 16   1242 Miller, Jarden                09 The Lion's &, Ra            
 17   1221 Nesmith, Christopher          09 Smyrna Elite, Sm            
 18   1222 Nye, Nassir                   09 Smyrna Elite, Sm            
 19   1135 Perkins, Dorian               09 Legacy Athle, Do            
 20   1212 Quiller, Mekhi                08 Quiller-Mekh                
 21   1283 Rivers, Zahkari               08 Union City R, Un            
 22    939 Sanford, Tyson                08 Atl Zoom Ath, Br            
 23   1194 Sangster, Azariah             08 New Era Trac, Hi            
 24   1216 Scott-Adkhinson, Makhi        09 Scott-Adkhin                
 25   1226 Torres, Alejandro             09 Smyrna Elite, Sm            
 26   1228 Turner, Lincoln               09 Smyrna Elite, Sm            
 27   1233 Wilkinson, Robert (Jacha      09 Smyrna Elite, Sm            
 28   1196 Williams, Ethan               08 New Era Trac, Hi            
 
Event 502  Girls 60 Meter Dash Youth 9-10 (31) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:25 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1215 Balfour, Trinity              08 Sapphire - R                
  2   1096 Brewer, Naysa                 09 Jackrabbit T, Su            
  3   1120 Bullard, Zion                 09 Lane 4 Track, Ma            
  4   1140 Coleman, Jaide                08 Lightning Sp, Sn            
  5    948 Copeland, Kendall             09 Atlanta Spar, Un            
  6   1141 Davis, Maddison               08 Lightning Sp, Sn            
  7   1078 Dreher, Gabrielle             09 Handz Down T, Co            
  8   1265 Fouch, Jaylah                 08 Union City R, Un            
  9   1267 Freeman, Bryce                08 Union City R, Un            
 10   1079 Gonzalez, Geianna             08 Hercules Run, He            
 11   1121 Green, Aubrihanna             08 Lane 4 Track, Ma            
 12    963 Green, Layla                  08 Blue Lightni, Co            
 13   1099 Harris, Olivia                08 Jackrabbit T, Su            
 14   1088 Harris, Sydney                08 i5 Elite, Glen B            
 15    997 Igwilo, Somto                 09 Cherokee Jun, Ca            
 16   1166 Jackson, Soriyah              08 Mark Trail F, De            
 17   1102 Joyce, Niya                   09 Jackrabbit T, Su            
 18   1271 Kelly, Ja'Tyria               08 Union City R, Un            
 19   1048 Kutob, Raegan                 08 Drive Phase, Fay            
 20   1080 Lee, Elise                    08 Hercules Run, He            
 21   1170 Marshall, Sarah               09 Marshall-Sar                
 22   1104 McDaniel-Parks, Sanaya        08 Jackrabbit T, Su            
 23   1172 McLeod, Taylor                09 McLeod-Taylo                
 24   1179 Moses, Gabrielle              09 Moses-Gabrie                
 25    969 Newton, Avani                 08 Blue Lightni, Co            
 26   1278 Perkinson, Imani              08 Union City R, Un            
 27   1281 Reynolds, Taraji              09 Union City R, Un            
 28   1029 Sear, Kennedy                 09 Date Eagles, Sto            
 29   1030 Smith, Summerlyn              09 Date Eagles, Sto            
 30   1288 Stallings, Davionah           09 Union City R, Un            
 31   1229 Turner, Lyric                 09 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 503  Boys 200 Meter Dash Youth 9-10 (29) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 6:50 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1188 Brazley, Devan                09 New Era Trac, Hi            
  2    989 Brooks, Jackson               09 Brooks-Jacks                
  3   1253 Burgess, Kristopher           09 Trial By Fir, Na            
  4   1173 Campo, Torrence               09 Memphis Must, Me            
  5   1162 Coleman, Christian            08 Mark Trail F, De            
  6   1243 Conner, Cashton               09 Titans Track, Sp            
  7   1263 Dillard, Amaree'              09 Union City R, Un            
  8   1062 Ellinger, JoReal              08 Ellinger-JoR                
  9   1045 Gardner, Noah                 09 Drive Phase, Fay            
 10    904 Green, Nisere                 08 300 Track Cl, Au            
 11    950 Harris, Bryson                09 Atlanta Spar, Un            
 12    951 Jefferson, Carson             08 Atlanta Spar, Un            
 13   1272 Keys, Jaden                   09 Union City R, Un            
 14   1275 Langford Jr., Cedric          08 Union City R, Un            
 15   1133 Lee, Emmanuel                 08 Legacy Athle, Do            
 16   1155 Lowe, David                   09 Lowe-David-U, Al            
 17    992 Lowe, David                   09 Celerity Tra, Al            
 18   1242 Miller, Jarden                09 The Lion's &, Ra            
 19   1135 Perkins, Dorian               09 Legacy Athle, Do            
 20   1212 Quiller, Mekhi                08 Quiller-Mekh                
 21   1283 Rivers, Zahkari               08 Union City R, Un            
 22    939 Sanford, Tyson                08 Atl Zoom Ath, Br            
 23   1194 Sangster, Azariah             08 New Era Trac, Hi            
 24   1167 Scott, Amari                  09 Mark Trail F, De            
 25   1216 Scott-Adkhinson, Makhi        09 Scott-Adkhin                
 26   1250 Wiggins, Aidyn                09 Titans Track, Sp            
 27   1233 Wilkinson, Robert (Jacha      09 Smyrna Elite, Sm            
 28   1196 Williams, Ethan               08 New Era Trac, Hi            
 29    979 Williamson, Justin            09 Blue Lightni, Co            
 
Event 504  Girls 200 Meter Dash Youth 9-10 (32) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 6:40 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1096 Brewer, Naysa                 09 Jackrabbit T, Su            
  2   1120 Bullard, Zion                 09 Lane 4 Track, Ma            
  3    991 Calhoun, Valynsia             09 Calhoun-Valy                
  4   1140 Coleman, Jaide                08 Lightning Sp, Sn            
  5    948 Copeland, Kendall             09 Atlanta Spar, Un            
  6   1254 Cornelius, Harmony            09 Trial By Fir, Na            
  7   1141 Davis, Maddison               08 Lightning Sp, Sn            
  8   1078 Dreher, Gabrielle             09 Handz Down T, Co            
  9   1265 Fouch, Jaylah                 08 Union City R, Un            
 10   1267 Freeman, Bryce                08 Union City R, Un            
 11   1079 Gonzalez, Geianna             08 Hercules Run, He            
 12   1121 Green, Aubrihanna             08 Lane 4 Track, Ma            
 13    963 Green, Layla                  08 Blue Lightni, Co            
 14   1099 Harris, Olivia                08 Jackrabbit T, Su            
 15   1088 Harris, Sydney                08 i5 Elite, Glen B            
 16   1089 Harrod, Autumn                09 i5 Elite, Glen B            
 17    997 Igwilo, Somto                 09 Cherokee Jun, Ca            
 18   1166 Jackson, Soriyah              08 Mark Trail F, De            
 19   1102 Joyce, Niya                   09 Jackrabbit T, Su            
 20   1271 Kelly, Ja'Tyria               08 Union City R, Un            
 21   1048 Kutob, Raegan                 08 Drive Phase, Fay            
 22   1081 Luna hooker, Jaycelyn         08 Hercules Run, He            
 23   1170 Marshall, Sarah               09 Marshall-Sar                
 24   1104 McDaniel-Parks, Sanaya        08 Jackrabbit T, Su            
 25   1172 McLeod, Taylor                09 McLeod-Taylo                
 26   1179 Moses, Gabrielle              09 Moses-Gabrie                
 27    969 Newton, Avani                 08 Blue Lightni, Co            
 28   1278 Perkinson, Imani              08 Union City R, Un            
 29   1281 Reynolds, Taraji              09 Union City R, Un            
 30   1029 Sear, Kennedy                 09 Date Eagles, Sto            
 31   1288 Stallings, Davionah           09 Union City R, Un            
 32   1082 Tuner, Kyra                   08 Hercules Run, He            
 
Event 505  Boys 400 Meter Dash Youth 9-10 (28)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:30 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    913 Alexander, Pierce             08 Alabama Heat, Bi            
  2   1188 Brazley, Devan                09 New Era Trac, Hi            
  3   1130 Buchanan, Landyn              09 Legacy Athle, Do            
  4   1253 Burgess, Kristopher           09 Trial By Fir, Na            
  5   1137 Butler, Matthew               08 Lightning Sp, Sn            
  6   1243 Conner, Cashton               09 Titans Track, Sp            
  7   1263 Dillard, Amaree'              09 Union City R, Un            
  8   1062 Ellinger, JoReal              08 Ellinger-JoR                
  9    904 Green, Nisere                 08 300 Track Cl, Au            
 10   1256 Guanajuato, Quetzol Sol       09 Trial By Fir, Na            
 11    950 Harris, Bryson                09 Atlanta Spar, Un            
 12   1187 Hill, Emerson                 08 Need 4 Speed                
 13    951 Jefferson, Carson             08 Atlanta Spar, Un            
 14   1272 Keys, Jaden                   09 Union City R, Un            
 15   1275 Langford Jr., Cedric          08 Union City R, Un            
 16   1134 Lewis, Drew                   08 Legacy Athle, Do            
 17    992 Lowe, David                   09 Celerity Tra, Al            
 18   1155 Lowe, David                   09 Lowe-David-U, Al            
 19   1242 Miller, Jarden                09 The Lion's &, Ra            
 20   1221 Nesmith, Christopher          09 Smyrna Elite, Sm            
 21   1222 Nye, Nassir                   09 Smyrna Elite, Sm            
 22   1283 Rivers, Zahkari               08 Union City R, Un            
 23   1167 Scott, Amari                  09 Mark Trail F, De            
 24   1168 Sharpe, William               09 Mark Trail F, De            
 25   1226 Torres, Alejandro             09 Smyrna Elite, Sm            
 26   1250 Wiggins, Aidyn                09 Titans Track, Sp            
 27   1233 Wilkinson, Robert (Jacha      09 Smyrna Elite, Sm            
 28    979 Williamson, Justin            09 Blue Lightni, Co            
 
Event 506  Girls 400 Meter Dash Youth 9-10 (21)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:20 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    930 Carter, Sasha                 09 Atl Zoom Ath, Br            
  2    948 Copeland, Kendall             09 Atlanta Spar, Un            
  3   1254 Cornelius, Harmony            09 Trial By Fir, Na            
  4   1018 Daniel, Gabriella             09 Date Eagles, Sto            
  5   1267 Freeman, Bryce                08 Union City R, Un            
  6   1074 Gaines, Penelope              09 Gaines-Penel                
  7   1089 Harrod, Autumn                09 i5 Elite, Glen B            
  8   1166 Jackson, Soriyah              08 Mark Trail F, De            
  9    921 Jackson, Zarya                09 Alabama Heat, Bi            
 10    938 James, Alaiya                 08 Atl Zoom Ath, Br            
 11   1271 Kelly, Ja'Tyria               08 Union City R, Un            
 12   1048 Kutob, Raegan                 08 Drive Phase, Fay            
 13   1080 Lee, Elise                    08 Hercules Run, He            
 14   1081 Luna hooker, Jaycelyn         08 Hercules Run, He            
 15   1104 McDaniel-Parks, Sanaya        08 Jackrabbit T, Su            
 16   1172 McLeod, Taylor                09 McLeod-Taylo                
 17   1179 Moses, Gabrielle              09 Moses-Gabrie                
 18   1077 Pack, Johnnay                 09 Gazelle Trac, Ma            
 19   1278 Perkinson, Imani              08 Union City R, Un            
 20   1288 Stallings, Davionah           09 Union City R, Un            
 21   1082 Tuner, Kyra                   08 Hercules Run, He            
 
Event 507  Boys 800 Meter Run Youth 9-10 (13)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 4:30 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    913 Alexander, Pierce             08 Alabama Heat, Bi            
  2    989 Brooks, Jackson               09 Brooks-Jacks                
  3   1137 Butler, Matthew               08 Lightning Sp, Sn            
  4   1243 Conner, Cashton               09 Titans Track, Sp            
  5   1062 Ellinger, JoReal              08 Ellinger-JoR                
  6   1256 Guanajuato, Quetzol Sol       09 Trial By Fir, Na            
  7   1187 Hill, Emerson                 08 Need 4 Speed                
  8   1039 Jedlicka, Reese               08 Denver Light, De            
  9    992 Lowe, David                   09 Celerity Tra, Al            
 10   1155 Lowe, David                   09 Lowe-David-U, Al            
 11   1168 Sharpe, William               09 Mark Trail F, De            
 12   1250 Wiggins, Aidyn                09 Titans Track, Sp            
 13    979 Williamson, Justin            09 Blue Lightni, Co            
 
Event 508  Girls 800 Meter Run Youth 9-10 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 4:20 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1254 Cornelius, Harmony            09 Trial By Fir, Na            
  2   1018 Daniel, Gabriella             09 Date Eagles, Sto            
  3   1074 Gaines, Penelope              09 Gaines-Penel                
  4   1089 Harrod, Autumn                09 i5 Elite, Glen B            
  5    921 Jackson, Zarya                09 Alabama Heat, Bi            
  6    938 James, Alaiya                 08 Atl Zoom Ath, Br            
  7   1026 McBryde, Janaya               09 Date Eagles, Sto            
  8   1077 Pack, Johnnay                 09 Gazelle Trac, Ma            
 
Event 509  Boys 1500 Meter Run Youth 9-10 (4)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 10:05 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1011 Colpaert, Bo                  09 Colpaert-Bo-                
  2   1159 Comsudes, Sam                 08 Marietta Tra                
  3   1256 Guanajuato, Quetzol Sol       09 Trial By Fir, Na            
  4   1039 Jedlicka, Reese               08 Denver Light, De            
 
Event 510  Girls 1500 Meter Run Youth 9-10 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:50 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    921 Jackson, Zarya                09 Alabama Heat, Bi            
  2   1293 Westrip, Elizabeth            09 Westrip-Eliz                
 
Event 517  Boys 4x200 Meter Relay Youth 9-10 (3)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:50 AM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Alabama Heat                                                 
     1) #922 McKinney, Mathrew 09       2) #913 Alexander, Pierce 08      
     3) #923 Tolbert, Kentrell 09       4) #919 Davis, NeDarius 08        
  2  Smyrna Elite                                                 
     1) #1221 Nesmith, Christopher 09   2) #1226 Torres, Alejandro 09     
     3) #1233 Wilkinson, Robert (Jacha  4) #1228 Turner, Lincoln 09       
  3  Union City Running Eagles                                    
     1) #1263 Dillard, Amaree' 09       2) #1272 Keys, Jaden 09           
     3) #1275 Langford Jr., Cedric 08   4) #1283 Rivers, Zahkari 08       
 
Event 518  Girls 4x200 Meter Relay Youth 9-10 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 11:40 AM
     Team                                                                   
===============================================================================
  1  Hercules Running Rebels                                      
     1) #1082 Tuner, Kyra 08            2) #1079 Gonzalez, Geianna 08     
     3) #1080 Lee, Elise 08             4) #1081 Luna hooker, Jaycelyn 08 
  2  Union City Running Eagles                                    
     1) #1267 Freeman, Bryce 08         2) #1271 Kelly, Ja'Tyria 08       
     3) #1278 Perkinson, Imani 08       4) #1288 Stallings, Davionah 09   
     5) #1265 Fouch, Jaylah 08          6)                                
 
Event 531  Boys High Jump Youth 9-10 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1159 Comsudes, Sam                 08 Marietta Tra                
  2   1212 Quiller, Mekhi                08 Quiller-Mekh                
 
Event 532  Girls High Jump Youth 9-10 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1088 Harris, Sydney                08 i5 Elite, Glen B            
 
Event 535  Boys Long Jump Youth 9-10 (7)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:30 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    946 Burch, Cassius                09 Atlanta Spar, Un            
  2   1011 Colpaert, Bo                  09 Colpaert-Bo-                
  3   1045 Gardner, Noah                 09 Drive Phase, Fay            
  4   1134 Lewis, Drew                   08 Legacy Athle, Do            
  5    939 Sanford, Tyson                08 Atl Zoom Ath, Br            
  6   1167 Scott, Amari                  09 Mark Trail F, De            
  7   1228 Turner, Lincoln               09 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 536  Girls Long Jump Youth 9-10 (8)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:30 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1120 Bullard, Zion                 09 Lane 4 Track, Ma            
  2    930 Carter, Sasha                 09 Atl Zoom Ath, Br            
  3    997 Igwilo, Somto                 09 Cherokee Jun, Ca            
  4    938 James, Alaiya                 08 Atl Zoom Ath, Br            
  5   1102 Joyce, Niya                   09 Jackrabbit T, Su            
  6   1026 McBryde, Janaya               09 Date Eagles, Sto            
  7   1030 Smith, Summerlyn              09 Date Eagles, Sto            
  8   1229 Turner, Lyric                 09 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 539  Boys Shot Put Youth 9-10 (4)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1130 Buchanan, Landyn              09 Legacy Athle, Do            
  2    946 Burch, Cassius                09 Atlanta Spar, Un            
  3   1173 Campo, Torrence               09 Memphis Must, Me            
  4   1233 Wilkinson, Robert (Jacha      09 Smyrna Elite, Sm            
 
Event 540  Girls Shot Put Youth 9-10 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1096 Brewer, Naysa                 09 Jackrabbit T, Su            
 
Event 601  Boys 60 Meter Dash Youth 7-8 (19) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:15 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    956 Bernard, Michael              11 Blue Lightni, Co            
  2   1262 Davis, Bryan                  11 Union City R, Un            
  3   1236 Evans, Ricaryii               09 The Heat Tra, Ke            
  4    961 Fatuga, Solomon               11 Blue Lightni, Co            
  5   1144 Faustima, Kristopher          10 Lightning Sp, Sn            
  6   1067 Jackson, J’deyaun           10 Empire Athle, Ga            
  7   1049 Kutob, Stylianos              10 Drive Phase, Fay            
  8   1274 Langford, Avery               11 Union City R, Un            
  9   1220 Leath, London                 10 Smyrna Elite, Sm            
 10   1051 Morris II, Dashaun            11 Drive Phase, Fay            
 11   1105 Opore, Aiden                  10 Jackrabbit T, Su            
 12   1107 Patterson, Jaxson             10 Jackrabbit T, Su            
 13   1006 Perrin, Jaxon                 10 Cobb Pal, Powder            
 14   1213 Quiller, Mikah                10 Quiller-Mika                
 15   1223 Rowe-Mahmoud, Miles           10 Smyrna Elite, Sm            
 16   1290 Tisdale, Jaydon               10 Union City R, Un            
 17   1227 Torres, Angel                 11 Smyrna Elite, Sm            
 18    978 Williams, Elijah              10 Blue Lightni, Co            
 19   1069 Williams, Zaharie             12 Empire Athle, Ga            
 
Event 602  Girls 60 Meter Dash Youth 7-8 (13) Prelims
===============================================================================
Sunday 2/11/2018 - 2:05 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1261 Bynum, Makayla                10 Union City R, Un            
  2   1066 Chever, Rihanna               10 Empire Athle, Ga            
  3   1143 Dillard, Avery                10 Lightning Sp, Sn            
  4   1266 Fouch, Taylor                 11 Union City R, Un            
  5    964 Harris, Khloe                 10 Blue Lightni, Co            
  6   1083 Herriott, Leighla-Rachelle    12 Herriott-Lei                
  7   1245 Jackson, Neveah               11 Titans Track, Sp            
  8    987 Jones, Chloe                  12 Boys & Girls, Do            
  9   1246 Jones, JeAni                  12 Titans Track, Sp            
 10   1147 Mcdew, London                 11 Lightning Sp, Sn            
 11    976 Washington, Kacey             11 Blue Lightni, Co            
 12   1231 Wilkinson, Jaia               11 Smyrna Elite, Sm            
 13    912 Yuille, Leah                  10 300 Track Cl, Au            
 
Event 603  Boys 200 Meter Dash Youth 7-8 (17) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 6:30 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    956 Bernard, Michael              11 Blue Lightni, Co            
  2   1262 Davis, Bryan                  11 Union City R, Un            
  3   1063 Ellinger, Taurean             11 Ellinger-Tau                
  4   1236 Evans, Ricaryii               09 The Heat Tra, Ke            
  5    961 Fatuga, Solomon               11 Blue Lightni, Co            
  6   1144 Faustima, Kristopher          10 Lightning Sp, Sn            
  7   1067 Jackson, J’deyaun           10 Empire Athle, Ga            
  8   1049 Kutob, Stylianos              10 Drive Phase, Fay            
  9   1274 Langford, Avery               11 Union City R, Un            
 10   1051 Morris II, Dashaun            11 Drive Phase, Fay            
 11   1105 Opore, Aiden                  10 Jackrabbit T, Su            
 12   1107 Patterson, Jaxson             10 Jackrabbit T, Su            
 13   1006 Perrin, Jaxon                 10 Cobb Pal, Powder            
 14   1213 Quiller, Mikah                10 Quiller-Mika                
 15   1290 Tisdale, Jaydon               10 Union City R, Un            
 16    978 Williams, Elijah              10 Blue Lightni, Co            
 17   1069 Williams, Zaharie             12 Empire Athle, Ga            
 
Event 604  Girls 200 Meter Dash Youth 7-8 (12) Prelims
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 6:20 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1261 Bynum, Makayla                10 Union City R, Un            
  2   1066 Chever, Rihanna               10 Empire Athle, Ga            
  3   1143 Dillard, Avery                10 Lightning Sp, Sn            
  4   1266 Fouch, Taylor                 11 Union City R, Un            
  5    964 Harris, Khloe                 10 Blue Lightni, Co            
  6   1083 Herriott, Leighla-Rachelle    12 Herriott-Lei                
  7   1245 Jackson, Neveah               11 Titans Track, Sp            
  8    987 Jones, Chloe                  12 Boys & Girls, Do            
  9   1246 Jones, JeAni                  12 Titans Track, Sp            
 10   1147 Mcdew, London                 11 Lightning Sp, Sn            
 11    976 Washington, Kacey             11 Blue Lightni, Co            
 12    912 Yuille, Leah                  10 300 Track Cl, Au            
 
Event 605  Boys 400 Meter Dash Youth 7-8 (11)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:10 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1    956 Bernard, Michael              11 Blue Lightni, Co            
  2   1063 Ellinger, Taurean             11 Ellinger-Tau                
  3   1236 Evans, Ricaryii               09 The Heat Tra, Ke            
  4   1049 Kutob, Stylianos              10 Drive Phase, Fay            
  5   1076 Lanier, Julian                10 Gazelle Trac, Ma            
  6   1220 Leath, London                 10 Smyrna Elite, Sm            
  7   1153 Lockhart, Casper              10 Lockhart-Cas                
  8   1051 Morris II, Dashaun            11 Drive Phase, Fay            
  9   1105 Opore, Aiden                  10 Jackrabbit T, Su            
 10   1223 Rowe-Mahmoud, Miles           10 Smyrna Elite, Sm            
 11   1110 Webb, Marcuss                 10 Jackrabbit T, Su            
 
Event 606  Girls 400 Meter Dash Youth 7-8 (9)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1066 Chever, Rihanna               10 Empire Athle, Ga            
  2   1143 Dillard, Avery                10 Lightning Sp, Sn            
  3   1083 Herriott, Leighla-Rachelle    12 Herriott-Lei                
  4   1245 Jackson, Neveah               11 Titans Track, Sp            
  5    987 Jones, Chloe                  12 Boys & Girls, Do            
  6   1246 Jones, JeAni                  12 Titans Track, Sp            
  7    976 Washington, Kacey             11 Blue Lightni, Co            
  8   1231 Wilkinson, Jaia               11 Smyrna Elite, Sm            
  9    912 Yuille, Leah                  10 300 Track Cl, Au            
 
Event 607  Boys 800 Meter Run Youth 7-8 (4)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 4:10 PM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1063 Ellinger, Taurean             11 Ellinger-Tau                
  2   1076 Lanier, Julian                10 Gazelle Trac, Ma            
  3    998 Starr, Mason                  10 Cherokee Jun, Ca            
  4   1110 Webb, Marcuss                 10 Jackrabbit T, Su            
 
Event 609  Boys 1500 Meter Run Youth 7-8 (1)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 9:35 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1292 Westrip, Charlie              10 Westrip-Char                
 
Event 635  Boys Long Jump Youth 7-8 (3)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1213 Quiller, Mikah                10 Quiller-Mika                
  2   1227 Torres, Angel                 11 Smyrna Elite, Sm            
  3   1069 Williams, Zaharie             12 Empire Athle, Ga            
 
Event 636  Girls Long Jump Youth 7-8 (2)
===============================================================================
Saturday 2/10/2018 - 8:00 AM
           Name                        Year Team                                  
===============================================================================
  1   1231 Wilkinson, Jaia               11 Smyrna Elite, Sm            
  2    912 Yuille, Leah                  10 300 Track Cl, Au